skip to Main Content
Ses evrenin vazgeçilmezidir, "Müzik" Dünyanın...

Neler Yapıyoruz?

Profesyonel müzik kayıt ve seslendirme stüdyosu olarak kurulan Rüzgar Yapım, albüm kayıtları, Mix ve Mastering olarak hizmet vermektedir.

Rüzgar Yapım, profesyonel kadrosu ile dizilere müzik yapım ve seslendirme hizmetini kesintisiz bir şekilde başarıyla gerçekleştirmektedir.

Rüzgar Yapım, sadece müzisyenler için hizmet vermemekle birlikte, sinema müziği oluşturma ve seslendirme görevlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir.

Kendine ait stüdyosunda yer alan plato ile diğer yapım şirketlerinden ayrılan Rüzgar Yapım, müzik kayıt ve seslendirme hizmetleri dışında video, klip ve film çekiminde de başarıyla hizmet vermektedir. 

Biz Kimiz?

Rüzgar Müzik Yapım 2002 yılında İstanbul Beyoğlu’nda Suriye pasajında kurulmuştur. Müzik kayıt ve seslendirme stüdyosu olarak kurulan Rüzgar Yapım albüm kayıtları, mix ve mastering, video-klip çekimi, dizi ve film müzikleri, jingle ve reklam müzikleri, dublaj ve seslendirme alanlarında birçok çalışmaya imza atmıştır. Gelişen teknolojiyi daima takip eden Rüzgar Yapım, kendisine özel oluşturduğu ses işleme ve sound oluşturma anlayışıyla profesyonel ve amatör tüm müzisyenlerin ilk tercihleri arasında yerini alırken, projelere gösterdiği ciddiyet ve özen sayesinde de, sektöründe lider birçok kurumsal firmanın gözdesi olmuştur. Modern müzik ve sound anlayışını herkese duyurmak isteyen Rüzgar Yapım, 2002 yılından beri müzik yapımcısı olarak hizmetler vermektedir.

Hakkımızda

Back To Top